LEGO Stormsoldat-notesbog 5007226

Cool notesbog til fans af Star Wars

stormtrooper notebook 5007226
  • Star Wars Tema
  • 5007226 SKU

Kreative børn kan notere deres idéer, lave lister, skrive historier og meget mere i denne LEGO Star Wars Stormsoldat-notesbog. Det er en super gaveidé til unge Star Wars fans, og notesbogen har en iøjnefaldende grafik på forsiden, 192 linjerede sider og en praktisk, kompakt størrelse, der er nem at tage med i en taske.

Læs mere...

Priser LEGO Stormsoldat-notesbog 5007226

Lego.com LEGO.com 100 kr Se

Se flere LEGO Star Wars sæt

Beskrivelse LEGO Stormsoldat-notesbog 5007226

Kreative børn kan notere deres idéer, lave lister, skrive historier og meget mere i denne LEGO Star Wars Stormsoldat-notesbog. Det er en super gaveidé til unge Star Wars fans, og notesbogen har en iøjnefaldende grafik på forsiden, 192 linjerede sider og en praktisk, kompakt størrelse, der er nem at tage med i en taske.

  • LEGO Star Wars notesbog med stormsoldat-tema – Notesbog med blødt omslag, 192 linjerede, cremefarvede sider og en tematiseret grafik på forsiden
  • Gaveidé til alle fra 6 år – Denne notesbog vil være en sjov fødselsdagsgave, julegave eller overraskelse til fans af Star Wars og LEGO Star Wars byggesæt
  • Kompakt størrelse – Over 20 cm lang og 13 cm bred. Hold udkig efter andre LEGO Star Wars notesbøger med populære figurer

Produkt detaljer

Officielt navn
LEGO Stormsoldat-notesbog
SKU
5007226
Tema
LEGO Star Wars
LEGO pris
100 kr

OPLYSNING: Vi kan optjene en provision, hvis du bruger et af vores links til at foretage et køb uden omkostninger for dig.

Vi giver ikke præference for disse links i prislisten. Vi er et uafhængigt prissammenligningssted, og disse links hjælper os med at vedligeholde webstedet.

LEGO© Group er på ingen måde tilknyttet denne hjemmeside. Nogle billeder, tekster og varemærker er LEGO Groups ejendomsret.